uk
Новини

 

Оголошення

Біологічний факультет ОНУ запрошує випускників середніх шкіл, гімназій, ліцеїв та інших осіб із закінченою повною середньою освітою прийняти участь в олімпіаді з біології.

Олімпіада проходитиме дистанційно в два тури — попередній та підсумковий.

Для участі в олімпіаді необхідно до 26 квітня вислати заповнену анкету учасника олімпіади (комп’ютерний текст), а також фотографії (скани) розв’язків (написаних від руки) завдань попереднього туру на електронну пошту [email protected]. Переможці попереднього туру отримають запрошення для участі в підсумковому турі олімпіади, який буде проводитися в режимі Zoom-конференції. Орієнтовна дата проведення 12-14 травня, точна дата і час будуть встановлені після консультацій з переможцями першого туру. Ідентифікатор і пароль конференції буде надісланий на вказану Вами в анкеті пошту.

Анкета учасника Олімпіади

Завдання заочного Туру

Згідно наказу МОН України від 21.12.2016 року № 1587 «Про затвердження Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти», Правил прийому до ОНУ, переможці другого туру олімпіади отримають додаткові бали до сертифікатів ЗНО з біології при вступі на спеціальності 014.05 – «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), 091 - «Біологія», 206 «Садово-паркове господарство» в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова.

Більш детальну інформацію можна отримати при зверненні на електронну пошту [email protected]

 

Всеукраїнська олімпіада з фізики Одеського національного університету імені І.І.Мечникова - 2021

Факультет Математики, фізики та інформаційних технологій ОНУ запрошує випускників середніх шкіл, гімназій, ліцеїв та інших осіб із закінченою повною середньою освітою прийняти участь в олімпіаді з фізики.

Олімпіада проходитиме в два тури — заочний та очний. Для участі в очному турі олімпіади необхідно до 9 квітня включно заповнити анкету учасника олімпіади https://forms.gle/rxMV6J6Ptc4uLx3T6, та надіслати фотографії розв’язків (написаних від руки)  завдань заочного туру на електронну пошту [email protected], або ж листом на адресу: 

Факультет математики, фізики та інформаційних технологій, вул. Пастера 42, м. Одеса, 65082, Україна (в цьому випадку бажано надіслати повідомлення на [email protected], або зателефонувати 0672890930, 0933560156).

Переможці заочного туру отримають запрошення для участі в другому (очному) турі олімпіади, що відбудеться

10 квітня в 12.00 за адресою ауд.22, вул. Пастера 42, м. Одеса

Згідно наказу МОН України від 21.12.2016 року № 1587 “Про затвердження Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти”, Правил прийому до ОНУ, учасники другого (очного туру), олімпіади отримають додаткові бали до сертифікатів ЗНО з фізики при вступі на спеціальності 014-"Середня освіта", 104 - «Фізика та астрономія», 105 - «Прикладна фізика та наноматеріали», 111- "Математика", 151 - "Автоматизація та комп'ютерно інтегровані технології" в Одеському національному університеті імені І.І.Мечникова.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном 0672890930, 0933560156

Якщо Ви невпевнені в своїх знаннях фізики, запрошуємо Вас зміцнити свої знання в "Школі Юного фізика". Для участі в Школі необхідно зареєструватися за посиланням https://forms.gle/iyKTPcbF8cZxifhs7   Після реєстрації Вам буде надано доступ до відеоматеріалів школи - занять з розв'язку завдань ЗНО з фізики та демонстраційних лекторіїв з усіх розділів фізики.

 

     Шановні колеги! Звертаємо вашу увагу,  що відповідно до плану роботи КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» НМЛ природничо-математичної освіти будуть проведені педагогічні майстерні: «Робота  з обдарованими учнями: компетентнісний потенціал природничої галузі»    за напрямками: фізика – 26 січня, біологія – 2 лютого, астрономія – 4 лютого, хімія – 9 лютого, географія – 12 лютого, екологія – 13 лютого, а також «Використання міжпредметних зав’язків у ході розв’язування математичних задач практичного змісту» – 26 лютого.

Заходи відбудуться у форматі вебінарів на сайті https://obdarovani.odessaedu.net/.

Для участі запрошуються вчителі, які працюють з обдарованими учнями.

Реєстрація учасників проводиться до 25 січня за допомогою гугл-форми: https://forms.gle/V8FFBkYXXPHUgJJ29.

Зареєстровані учасники отримають запрошення на вказану при реєстрації пошту за день допроведення заходів.

 

 

 5 листопада 2020 року о 15.00. відбулася презентація регіонального проєкту «ІНТЕРНЕТ-ШКОЛА для обдарованих учнів» та перші заняття для переможців інтелектуальних змагань Одеської області з природничо-математичних дисциплін.

Метою проєкту є задоволення освітніх інтересів та потреб обдарованим учнів у вивченні предметів природничо-математичного циклу на поглибленому рівні, удосконалення та розширення форм роботи з обдарованими учнями.

Реалізація проєкту здійснюється за сприяння Одеської обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради». У межах роботи Інтернет-школи передбачена співпраця з вищими навчальними закладами Одещини, а Одеський національний університет імені І.І. Мечникова вже є партнером щодо залучення обдарованої молоді до основ науково-пошукової діяльності.

Модератором заходу виступила ректор КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» Задорожна Любов Кирилівна, яка відмітила що до онлайн конференції долучилися майже 50 обдарованих учнів з різних куточків Одеської області.

До слова були запрошені Бондар Анастасія Олександрівна, заступник голови Одеської обласної державної адміністрації та Лончак Олександр Анатолійович, директор Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.

 

Від професорсько-викладацького колективу школи виступила Ямборко Ганна Валентинівна, доцент кафедра
мікробіології, вірусології та біотехнології ОНУ імені І.І. Мечникова, голова журі ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з біології.

До розмови долучилися переможці олімпіад минулого року учениця Одеської гімназії №4 Задоріна Ольга та учень Овідіопольського НВК ім.Т.Шевченка Первушин Кирило, які висловили захоплення запропонованим форматом школи та можливостям вивчення окремих предметів природничо-математичного циклу на поглибленому рівні.
Куратор та науковий керівник проекту Папач Ольга Іванівна, завідувачка кафедри методики викладання і змісту освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» розповіла про перспективи розвитку проєкту, предметні напрями та представила експертів-викладачів, які забезпечуватимуть навчальний процес у інтернетшколі.
Після урочистої частини учасники відвідали перші навчальні заняття, які пройшли в атмосфері дружнього та продуктивного діалогу.
Впевнені в тому, що проєкт «ІНТЕРНЕТШКОЛА для обдарованих учнів» стане вдалим продовженням наукових та освітніх традицій Одеського регіону та дозволить створити сучасне авторське навчально-методичне забезпечення щодо роботи з обдарованими учнями.
З відео звітом про урочисте відкриття інтернетшколи можна ознайомитися за посиланням 
За розвитком проекту можна слідкувати на сайті https://obdarovani.odessaedu.net/