uk
Інтернет-школа

ІНТЕРНЕТ-ШКОЛА

для обдарованих учнів

 

Основною метою діяльності ІНТЕРНЕТ-ШКОЛИ є задоволення освітніх інтересів та потреб обдарованих учнів у вивченні навчальних предметів на поглибленому рівні. Заняття в школі – це можливість розвитку наукового світогляду, критичного мислення, предметних та метапредметних компетентностей, інноваційності учнівської молоді.

Дистанційний формат навчання сприятиме підтриманню зацікавленості та мотивації для навчання обдарованих учнів, усвідомлення обдарованою молоддю власних освітніх потреб та виявлення шляхів і методів їх задоволення, формуванню індивідуальної освітньої траєкторії. Навчання в ІНТЕРНЕТ-ШКОЛІ передбачає щотижневі зустрічі з науковцями та викладачами в режимі онлайн з тривалістю занять до 45 хв.

У межах роботи Інтернет-школи передбачена співпраця з вищими навчальними закладами Одещини, зокрема, – з Одеським національним університетом імені І.І. Мечникова щодо залучення обдарованої молоді до основ науково-пошукової діяльності.

У роботі ІНТЕРНЕТ-ШКОЛИ передбачено такі основні типи занять, що можуть – з урахуванням специфіки предметів та/або тем – інтегруватись відповідно до навчальних потреб учнів:

  1. Навчальні – онлайн-консультації (вебінари тощо) учнів, у межах яких науковці, викладачі та методисти академії, інших закладів освіти, наукових установ будуть проводити заняття за актуальною тематикою;
  2. Інформаційно-методичні – супровід учнів та учителів щодо вибору навчального матеріалу для організації самостійної підготовки, регулярний огляд новин і досягнень з певної галузі знань;
  3. Мотиваційно-профорієнтаційні – онлайн-зустрічі з відомими науковцями та фахівцями (у першу чергу – Одеського регіону), професорська вітальня, ознайомлення з науковим потенціалом одеських закладів вищої освіти.